www.seboist-fan.com

Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

www.seboist-fan.com

Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz...

www.seboist-fan.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obama başkan seçildi, siyahlar dayak yemeye başladı

** egeli **
    ** egeli **
    **SeBoiST-FaN**
    **SeBoiST-FaN**

Erkek
    Yer : K@R$IY@K@
    İlgi Alanı : Gitar
    Meslek : üni. öğrencisi
    tesekkür : 0

Obama başkan seçildi, siyahlar dayak yemeye başladı Empty Obama başkan seçildi, siyahlar dayak yemeye başladı

Mesaj tarafından ** egeli ** 2008-11-07, 3:33 pm

Obama zaferine kızan ırkçılar, New York'lu siyahi Müslüman'ı beyzbol sopalarıyla dövdüler...

New York'ta dört beyaz evine doğru yürüyen zenci Müslüman genci, seçim gecesi "Obama" diyerek sopalarla dövdü.

17 yaşındaki Ali Kamara olayı "Bir arabanın yaklaştığını gördüm. Bana baktılar ve "Obama!" diye seslendiler. Başlıkları vardı. Bana sopalarla vurmaya başladılar. Bedenim titriyordu" diyerek anlattı.

Saldırganlar her yanından kanlar akan Kamara'yı bırakıp gittikten sonra mağdur genç annesini arayarak yanına çağırdı.

"Her yanım kanıyordu. Onları tanımıyorum" diyen genç başına gelenin ırkçı bir saldırı olduğunu düşündüğünü iletti. Kamara saldırganların yalnızca "Obama!" diye bağırdıklarını bunun dışında dini ya da ırkçı başka bir kelime etmediklerini söyledi.

Amerika'da İslami sivil insan hakları grubu, Obama'nın kazanmasına kızdığı anlaşılan çetenin gerçekleştirdiği olay üzerine FBI'nın soruşturma başlatmasını istedi.

Washington merkezli Council on American-Islamic Relations sivil insan hakları grubu "Bu olay tüm Amerikalıları endişelendirmelidir. Yalnızca aşikar ön yargılar nedeniyle değil, siyasi sürece eşit katılım hakkını olumsuz etkilemesi açısında da durum endişe kaynağıdır" açıklamasında bulundu.

Forum Saati 2024-09-24, 3:22 am